di
23 juli 2026

Dinner in the Sky keert deze zomer terug naar Scheveningen

Rubrieken

Dinner in the Sky Nederland strijkt van 7 tot en met 18 augustus neer op de boulevard van Scheveningen. Tijdens de twaalfdaagse zomereditie kunnen bezoekers op 50 meter hoogte dineren met uitzicht over zee, het strand en de boulevard.

De editie wordt georganiseerd door Dinner in the Sky Nederland. Voor de culinaire invulling werkt de organisatie opnieuw samen met horecapartner Oceans, nadat eerder werd samengewerkt met Miss Maui.

Zomereditie aan de kust

Tijdens de zomereditie worden verschillende arrangementen aangeboden, waaronder een driegangendiner en combinaties met bites en cocktails. De samenwerking met Oceans moet zorgen voor een totaalbeleving waarin gastronomie, uitzicht en gastvrijheid samenkomen.

Voorafgaand aan de editie was Dinner in the Sky de afgelopen maanden al actief op verschillende locaties in Nederland, waaronder Rotterdam, Heerenveen, Amsterdam, Wormerveer, Zundert en Volendam.

Ook inzetbaar voor zakelijke evenementen

Naast de publieke edities blijft Dinner in the Sky beschikbaar voor zakelijke evenementen. Organisaties kunnen het concept inzetten voor onder meer productlanceringen, relatiebijeenkomsten, bedrijfsjubilea en teamactiviteiten op een locatie naar keuze.

Daarnaast bereidt de organisatie alweer een wintervariant voor. Onder de naam 'Santa in the Sky' wordt het concept ook in december aangeboden voor exclusieve bedrijfsevenementen.