Expo Flora Harmelen

Expo Flora Harmelen

Creating the Difference...
Dorpeldijk 4e, 3481 GW, Harmelen
0348 400 559

Producten en diensten

Loading...

In het kort

  • Creatief Partner
  • Sfeerbeleving
  • Verhuur en eigen logistiek
  • Totaalaankleding
  • All in prijzen

 

Uw partner in beurs- en evenementdecoratie:

Expo Flora is decorateur, inrichter en sfeerleverancier. Wij hebben een jarenlange ervaring met het verhuren van meubilair, planten- en bloemendecoraties. Van origine zijn wij beursbloemist, en dat al 40 jaar. Inmiddels zijn wij uitgegroeid tot een bedrijf wat totale sfeeraankleding kan verzorgen op beurzen en evenementen. Wij verhuren sfeeraankledingen aan voornamelijk organisatoren van beurzen en evenementen.   

Jouw wens, onze kennis: maatwerk

Samen bespreken wij de totaalaankleding/het concept dat jij voor ogen hebt.  Zo proberen wij om de juiste sfeerbeleving te creëren. Expo Flora heeft een zeer nauw samenwerkend team met ieders eigen identiteit, waardoor wij als creatief partner de juiste oplossing kunnen bieden.  Ons gevoel voor sfeer en creativiteit zal er zeker toe bijdragen dat jouw wensen op de juiste manier naar buiten worden gebracht. Met ons nieuwe concept - 

Expo Walls - kan je nog meer jouw eigen identiteit aan een beurs of evenement geven. Hoever jij onze creativiteit wilt laten gaan, heb jezelf in de hand. Onze jarenlange ervaring staat garant voor kwaliteit en een verrassend resultaat. Nieuwsgierig? abonneer dan op ons YOUTUBE kanaal en laat u inspireren!

  Volg Expo Flora Harmelen op sociaal media YoutubeFacebook, Twitter, LinkedIN én Instagram (evenementdecoratie.nl en beursdecoratie.nl is een onderdeel van Expo Flora Harmelen)

Expo Flora, Creating the Difference...