
De Eventex Awards zijn sinds 2009 een toonaangevende, internationale prijs binnen de event- en experience-industrie. De winnaars werden dit jaar gekozen uit een recordaantal van maar liefst 1.239 inzendingen, afkomstig uit 59 landen en 6 continenten. De awards worden uitgereikt in meer dan 250 categorieën, variërend van 'Best Virtual Event' en 'Best Brand Activation' tot 'Best Use of Technology' en 'Best Sustainable Event'.
De vakjury zelf bestaat uit een internationaal panel van toonaangevende experts uit de evenementenbranche, waaronder creative directors, agency leaders, strategen en opdrachtgevers van gerenommeerde merken. Hun gecombineerde ervaring garandeert een brede en diepgaande beoordeling van alle inzendingen.
Waardering vanuit de branche
De bronzen Eventex Award laat opnieuw zien hoe sterk We Are Live zich internationaal profileert als een inhoudelijk en productioneel sterke speler. Thomas Mulder (Managing Director van We Are Live): ‘Deze award is opnieuw een erkenning van hoe bijzonder dit project was. Een enorme shout-out naar het hele team dat onderdeel was van deze memorabele productie — en natuurlijk naar ABMC, voor het vertrouwen dat zij ons hebben gegeven met zo’n onvergetelijk project.’