Roel De Vries brengt meer dan 25 jaar ervaring mee bij Nissan Motor Corporation, waar hij leidinggevende functies bekleedde in Europa, Azië en Afrika, gericht op merkontwikkeling, countrymanagement en het verbeteren van de operational excellence.
Als global chief marketing officer was een van zijn belangrijkste prestaties het gebruik van zijn creativiteit, innovatieve partnerschappen in sport en entertainment, en sterk productmanagement om de merkwaarde van Nissan aanzienlijk te verbeteren. Gedurende zijn hele carrière is hij gedreven door een passie voor het leveren van uitstekende klantervaringen, terwijl hij ook de hoogste managementnormen hanteert.
‘Musicalproductent
We zijn verheugd dat Roel bij Stage Entertainment komt om de volgende stap in de groei van het bedrijf te leiden’, aldus lid van de raad van commissarissen Janine McGrath Shelffo. ‘Zijn specifieke ervaring en unieke combinatie van strategische visie, klantgerichtheid en operationele focus sluiten perfect aan bij de vele geweldige kansen die we voor Stage Entertainment zien. We hebben er alle vertrouwen in dat Roel zal voortbouwen op de sterke basis die Arthur met zijn leiderschap heeft gelegd voor Stage Entertainment als toonaangevende musicalproducent in Europa en betrouwbare partner met ongeëvenaarde creatieve capaciteiten voor zijn IP-partners.’
Sterke merken
Roel de Vries: ‘Ik ben trots dat ik voor organisaties met sterke merken en aantrekkelijke klantproposities heb mogen werken. Stage Entertainment heeft deze eigenschappen ook en ik ben blij dat ik de kans krijg om voort te bouwen op de uitstekende positie van Stage Entertainment, bijzondere live-ervaringen te bieden voor ons publiek en creatieve en uitstekende commerciële mogelijkheden voor onze partners.’
De vertrekkende man ondersteunt zijn opvolger tot het einde van het jaar als adviseur om een soepele overgang te garanderen.