Funkey breidt uit naar NederlandFunkey breidt uit naar Nederland
Back Back Nieuws

Funkey breidt uit naar Nederland

29 september 2023

Funkey, een uniek online teambuildingplatform in België, gaat van start op de Nederlandse en Luxemburgse markt. Het platform werd 6 jaar geleden opgericht door de Gentse ondernemer Cobus Van Gheluwe en groeide pijlsnel. In 2022 werd een omzet geboekt van 2,5 miljoen euro, dit jaar wordt de kaap van 4 miljoen euro genomen. Het bedrijf acht de tijd rijp om de vleugels internationaal uit te slaan.

Bedrijven en hun teams zijn vaak op zoek naar goeie, leuke en/of inhoudelijk boeiende teambuildings. Vaak neemt die zoektocht veel tijd in beslag en moet geboekt worden zonder échte kwaliteitsgaranties. Vanuit die vaststelling bouwde Cobus Van Gheluwe zes jaar geleden een platform dat op die uitdagingen een antwoord biedt. De nood bij de bedrijven was groot, zo leren de cijfers.

Cobus Van Gheluwe: ‘De groei gaat heel snel de jongste twee jaar. Met ons aanbod aan teambuilding activiteiten bieden we bedrijven een handig online platform. Vergelijk het een beetje met de booking.com voor teambuildings. Funkey.be is super eenvoudig te gebruiken en gidst bedrijven op een mum van tijd door het ruime aanbod. En wie boekt via ons is zeker van topkwaliteit en heeft het gemak van één aanspreekpunt en één factuur voor het volledige event. Daarnaast zorgt ons team van experten voor een aanpak op maat. Wij nemen de volledige organisatie van het evenement op ons, van locatie en transport tot catering en overnachting.’

Eerste internationale stappen

Vorig jaar haalde Funkey nog 1 miljoen euro op bij investeerders. Geld dat nu gebruikt wordt om de groei te versnellen. ‘De afgelopen maanden hebben we ons team versterkt. We willen nu op korte termijn de referentie voor teambuildings worden in de Benelux’, zegt CEO Cobus Van Gheluwe, founder van Funkey. ‘In België staan we al stevig op de kaart. Sinds het begin van dit jaar hebben we in alle stilte gewerkt aan het opbouwen van ons aanbod in Nederland en Luxemburg. Dat staat nu online en dus spreiden we onze vleugels uit. Het zijn onze eerste stappen in onze internationalisatie maar we hebben absoluut de ambitie om ook in andere landen voet aan de grond te krijgen.’

Goed artikel?

Schrijf je in net als 37.058 andere professionals en ontvang wekelijks de beste artikelen!

Meer lezen in deze rubriek

Events nieuwsbrief

Goed artikel?

Schrijf je in net als 37.058 andere professionals en ontvang wekelijks de beste artikelen!