
Miniatuur door het jaar heen
Tijdens deze editie van Modelbouwshow brengen standhouders en verenigingen het thema ‘De Vier Seizoenen’ tot leven met indrukwekkende miniatuurwerelden. Bezoekers kunnen onder andere een besneeuwd winterdorp en een kleurrijke lentetuin bewonderen.
Modellen in actie
Modelbouw komt tot leven op het land, in het water, per spoor en in de lucht. Standhouder Eddy de Wilde presenteert een gedetailleerde spoorbaan die de vier seizoenen laat zien. De Koninklijke Model Yacht Club Antwerpen (KMYC) viert dit jaar hun 125-jarig jubileum, terwijl de Scheeps Modelbouw Club Antwerpen (SMA) 50 jaar bestaat. Bezoekers kunnen ook demonstraties van elektrische en stoom aangedreven schepen bijwonen en kennismaken met 3D-printtechnieken. In de Westerscheldehal ligt een bassin vol indrukwekkende modelboten, terwijl Vereniging De Bouwsteen een gevarieerd programma aanbiedt met o.a. Deense bouwsteentjes.
Praktische informatie
Modelbouwshow.nl vindt plaats op zaterdag 22 en zondag 23 februari in de Zeelandhallen Goes, van 10:00 tot 17:00 uur. Tickets zijn online en aan de deur verkrijgbaar.