Kunstaanbieders
• Galerie & Beeldentuin Giardino beschikt over een uitgebreide collectie hedendaagse beelden en schilderijen van (inter-)nationale kunstenaars. Er zijn werken van onder meer Rachel Dubbe, Erice Goede en Peter Bremers, zie hieronder van links naar rechts, te zien. Verder werken van Jos van Vreeswijk, Judith Wiersema, Ronald A. Westerhuis, Sjaak Smetsers, (Atelier) Lieverse, Frans van Straaten, Saskia Pfaeltzer, Karin van de Walle, Jack van Iwaarden de Vreede en Jeroen Jacobs te bezichtigen.
• Marx en Marx Limburgse kunst is gespecialiseerd in aan Limburg gerelateerde kunst van de afgelopen honderd jaar. Er zijn werken van onder meer Sjef Hutschemakers, Frank Meijers en Thuur Bemelmans, zie hieronder van links naar rechts, te zien. Verder werken van Paul Beckers, Harry Schroen, Charles Eyck, Sjef Hutschemakers, Patrick Creyghton, Wil van der Laan, Jo Ramakers, Lei Molin, Gene Eggen, Mies Grijmans, Aad de Haas, Pieter Verstappen, Harry Lips, Hans Truijen, Geert Verstappen en Kieta Nuij ten toon.
Locatie(s)
De locatie op zich is al een bezoek waard. KIV Inside vindt plaats in de kloostergang van Château St. Gerlach en de ruimtes rond de schatkamer van de Sint Gerlachuskerk, een prachtige barokkerk met onlangs gerestaureerde achttiende-eeuwse fresco’s, gelegen in Houthem. KIV Outside is het decor voor beelden van verschillende materialen op het Landgoed van Château St. Gerlach.
Indien men van nog meer kunst wil genieten, kan men in de weekenden (vr/za/zo) tijdens de openingstijden van KIV de speciale exposities bij de 2 deelnemende kunstaanbieders bezoeken.
Afbeelding: Sjef Hutschemakers