Weer een juweeltje gevonden op internet; Animoto! Want een event is vluchtig, dit helpt het gevoel vast te houden.
Snelle sites verhullen krakkemikkige locaties. Snelle url's bouwen luchtkastelen. Hypes worden gebouwd en imago's afgebroken. Nu zelfs ome Piet en tante Annie op Hyves zitten weten ze ook sneller die leuke band te boeken of die feestboot te huren. De uitdaging is dus om je bedrijf of je dienst uniek en onmisbaar te maken.
Fotozaken en postzegelboeren kunnen het beamen. De tijden veranderen. Transparantie en onmisbare service gaan het verschil maken.
Maar internet is ook zo mooi! kijk eens naar deze (gratis) service van www.animoto.com
Lekkere manier om een solextour, slapen in merlet, vliegerworkshop en sushi maken te onthouden
Geschreven door Anna-Maria Giannattasio , eigenaar Puur Events met onder andere Bedrijfsuitjes in Amsterdam en bedrijfsuitjes in Utrecht. Winnaar Dutch Social Media Star en oer blogger Highprofile.