In de aanloop naar de uitreiking van de Gouden Giraffe Awards op 15 april a.s. in Taets Art & Event Park Amsterdam zullen alle 18 genomineerden van zich laten horen op Events.nl.
Categorie Creatief - Nauta Evenementencommunciatie
Nauta Evenementencommunicatie is genomineerd in de categorie Creatief van de Gouden Giraffe, Live Communication Award 2013. De case '75.000 herinneringen, DELA Herinneringsmonument', in opdracht van DELA, is door de jury als één van de drie kanshebbers in deze categorie benoemd. Petra Zwaan van Nauta Evenementencommunicatie legt uit waarom hun ingezonden case kans maakt op het felbegeerde beeld.
01. Waarom denkt u dat Nauta genomineerd is voor de Gouden Giraffe?
"Leef je leven. Leven is doorgeven. Het leven doorgeven en betekenis geven hoort bij het DELA-DNA, net als het levend houden van de herinneringen. DELA richt zich op nabestaanden, zij moeten verder, de draad van het leven weer oppakken. De symboliek van de bloembol, die elk jaar opkomt, sluit er naadloos op aan. Door het herinneringsmonument, zowel fysiek als online, is er op kleurrijke wijze stilgestaan bij 750.000 herinneringen. Daarnaast is het goededoelenfonds onder de aandacht gebracht. ‘Met elkaar voor een ander’ dat is waar het om gaat. Leden en medewerkers van DELA kunnen een aanvraag indienen bij het fonds. Iets wat zijn vruchten afwerpt en gaat zorgen voor nieuwe mooie herinneringen aan het leven."
02. Hoe hebben jullie de nominatie ‘gevierd’?
"We hebben het gevierd met taart en champagne. En thuis hebben we het gevierd met een wijntje met onze partners."
03. Wat betekent de nominatie voor Nauta Evenementencommunicatie?
"Het geeft een enorme boost. We hebben het gecommuniceerd via de social media en via de pers. We hebben hieruit veel felicitaties ontvangen."
04. Wat vindt u van de andere genomineerden in deze categorie (Giellisen en Dechesne & Boertje)?
"Toppers!"
05. Waarom denkt u dat Nauta met het felbegeerde beeld het podium zult verlaten?
"Omdat de case van begin tot eind rond is. Het is een blijvende herinnering met een emotionele waarde."
06. Wat doet u op het moment dat Nauta Evenementencommunicatie als winnaar uit de bus komt?
"Dan gaat Bram de banketbakker bellen om een taart te bestellen. En de rest…. zien jullie maandag de 15e."