
Marketing en Communicatie Medewerker Internationale vakbeurzen
Deze vacature is helaas al vervuld.
Bekijk het overzicht voor alle openstaande vacatures.

Victam Corporation B2B organiseert al 55 jaar beurzen voor de diervoeder en graan verwerkende industrieën in Europa, Azië en Turkije en is marktleider in haar niche. Victam Corporation is een 100% dochter van de Victam Foundation die als doel heeft de markt voor diervoeders te ondersteunen.
Activiteiten en verantwoordelijkheden
- Opstellen marketing actie plan en uitvoeren acties
- Vullen en beheren website
- Content creëren en uitvoeren social media campagnes
- Content creëren voor nieuwsbrieven en opstellen nieuwsbrieven
- Verantwoordelijk voor folders en begeleiden designers
- Contact met pers voor PR en advertentie campagnes
- SEO, Google ads en andere slimme marketing acties
- Contact met exposanten en associaties om synergie te creëren in marketing acties
Voor onze internationale vakbeurzen en congressen in de diervoeder en graan verwerkende industrie zoeken wij een marketing medewerker die marketing campagnes voor het aantrekken van exposanten en bezoekers voor de beurzen uitvoert. In overleg met de evenement manager wordt er een marketing actie plan opgesteld en de acties zullen daarna door de marketing medewerker worden uitgevoerd.
Functioneel vals de marketing medewerker onder de evenement manager en hiërarchisch onder de algemeen directeur.
Vereisten
- Minimaal 3 jaar Marketing ervaring
- Ervaring in de beursindustrie is een pre
- Up to date Marketing kennis
- Creatief en commercieel schrijven
- Vloeiend Engels in schrift
Kenmerken
- Commerciële context begrijpen
- Creatief
- Gedisciplineerd
- Initiatief
- Gestructureerd
- Positief
- Secuur
- Verantwoordelijk
- Zelfstandig
Wat wij bieden
- Vaste baan voor 28 – 32 uur per week
- Uitstekende arbeidsvoorwaarden
Voor het sturen van jouw CV en motivatie en of vragen kan je een mail sturen naar sebasvandenende@victam.com of bellen naar 06 4017 9001.