
Inkoper en Assortimentsontwikkelaar (museumwinkel)
Deze vacature is helaas al vervuld.
Bekijk het overzicht voor alle openstaande vacatures.
Wij zijn het meest innovatieve natuurhistorisch museum van Europa en daar past geen standaard museumwinkel bij. Gelegen op een unieke locatie met een groot winkelplein midden in het bruisend hart van het adembenemende Atrium dat maximale exposure geeft.
Naturalis trok tot maart 2020 zo'n 5000 bezoekers per dag. Vanwege de Corona-maatregelen zaten we de afgelopen maanden op 1250 bezoekers
per dag, een aantal dat we in de nabije toekomst weer verder hopen op te schalen. Kinderen met hun ouders zijn een belangrijke doelgroep. Naast innovatieve producten, bieden wij als natuurhistorisch museum en wetenschappelijk instituut een uniek aanbod zoals stenen, mineralen en fossielen. ‘Ontdekken’, ‘Leren’ en ‘Verzamelen’ zijn kernwoorden die voor ons assortiment leidend zijn over de biodiversiteit.
Wat ga je doen?
Je komt te werken op de afdeling Commerciële Zaken en bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling, inkoop en productie van een duurzaam assortiment voor de museumwinkel. Een assortiment dat past bij het profiel van Naturalis en het (MVO)beleid. Met een moderne winkelformule (inrichting, uitstraling) realiseer je samen met het winkelteam een optimale conversie/omzet en natuurlijk een positieve winkelervaring bij de bezoekers. Administratieve, financiële en logistieke verantwoording, maar ook voorraadbeheer behoort tot je takenpakket. Je ziet samenwerken met je winkelteam en andere Naturalis collega’s als sleutel voor succes.
Profiel en functie-eisen
Je hebt een HBO werk/denkniveau en kennis van en ruime ervaring met inkoop, voorraadbeheer, winkelverkoop en retail marketing in de leisure sector. Verder heb je een hoog verantwoordelijkheidsgevoel en ben je in staat om met een analytische blik te kijken naar wat er nodig is voor de winkel. Deze aanpak kan doorvertalen in de uitvoering van je dagelijkse werkzaamheden. Uiteraard heb je ruime kennis van Excel en ben je bekend bent met kassasystemen (voorkeur Eijsink).
Ons aanbod
Een functie in een dynamische en fascinerende werkomgeving. Een organisatie met een grote diversiteit aan professionals met liefde voor de natuur en biodiversiteit. Je gaat werken in Leiden, goed bereikbaar vanuit andere plaatsen in de Randstad. De functie is ingeschaald in schaal 9 (Museum cao), Het salaris is afhankelijk van ervaring en ligt tussen de € 2.840,- en € 3.718,- bruto per maand o.b.v. 36-uur per week. Wij bieden je een arbeidsovereenkomst voor 36 uur per week, voor de duur van 12 maanden met de intentie tot verlenging.