Back Back Interview

Dagje aan het strand eindigt met slappe lach en heerlijk eten

10 november 2016

Reclamebureau We Are Designerz vertelt over jubileumfeest bij nieuwe venue Tasty Comedy

Wie onderdeel is van een hecht team dat regelmatig gezelligheid buiten de deur zoekt, moet natuurlijk met iets bijzonders komen als er écht iets te vieren is. Toen het bedrijf van Erik Jaap Dijk vijf jaar werd, zocht hij dus naar een idee dat gegarandeerd bij iedereen in de smaak zou vallen. En wie heeft er nu een hekel aan zon, zee, strand, humor en goed voedsel? Daarom toog het team van vijftien designers naar De Pier in Scheveningen, om een heerlijk zomerse dag aan het strand af te sluiten bij Tasty Comedy. Sinds mei 2016 komen goede humor en heerlijk eten hier samen, in een gloednieuwe venue met een prachtig uitzicht over de zee.

Om wat voor event ging het?
‘We hadden een gezellig personeelsuitje vanwege het vijfjarig bestaan van We Are Designerz. We zijn een hecht team van vijftien personen en gaan vaak buiten het werk op pad om leuke activiteiten te ondernemen. Voor het jubileumfeest in juni 2016 leek Tasty Comedy een goede plek om het in alle gezelligheid te vieren.’

Wat voor jubileumfeest hadden jullie in gedachten?
‘We hadden vooral zin om een avond voluit te lachen. En dat is gelukt! De cabaretiers op het programma waren voor de meeste van ons ook niet bekend. Toen we aankondigden naar Tasty Comedy te gaan, hebben we meteen die namen gegoogeld. Zo zat de sfeer er meteen goed in. Qua ‘taste’ hadden eigenlijk we geen idee wat we precies konden verwachten. De menukaart van Tasty Comedy was ons niet bekend, maar met Ramon Beuk als chefkok hadden we daar wel vertrouwen in. En terecht, zo bleek al snel.’

Waarom is gekozen voor Tasty Comedy als locatie?
‘Het aspect ‘comedy’ was voor ons de doorslag om naar Tasty Comedy te gaan. Een ander voordeel is dat we voorafgaand aan het diner eerst een heerlijk dagje aan het strand konden hebben. De hele middag in de zon, met drankjes en gezelligheid: een feestje aan het strand is altijd meteen geslaagd.’

Was dit een eerste kennismaking met deze locatie?
‘Velen van ons waren zelfs nog nooit op De Pier van Scheveningen geweest! Ikzelf wel trouwens… De Pier vind ik eerlijk gezegd soms wat vervallen overkomen, maar daar merkte ik niets meer van zodra we bij Tasty Comedy binnenstapten. Alles oogt gloednieuw en het ademt precies de losse sfeer die je verwacht bij een comedyclub.’

Hoe is het event jou persoonlijk bevallen?
‘Vanaf het moment dat presentator Raymann opkwam, was het top! Ik heb meer gelachen dan gezond is voor mijn kaakspieren. Ook de bediening droeg daar aan bij. We werden de hele avond verzorgd door een vaste gastvrouw, ze wist precies wie van ons een wijnarrangement hadden. Bovendien was ze erg scherp en snapte ze zelf ook de humor goed, waardoor er ook aan tafel veel gelachen werd. En dat het eten ook heerlijk is, maakte de avond af!’

En hoe hebben de gasten het beleefd?
‘In ons team wordt er nog steeds regelmatig over het uitje gesproken. Het grootste deel van ons team woont en werkt in Groningen, wat niet meteen de handigste afstand is om te overbruggen (vooral op de terugreis). Toch vond iedereen het de lange rit meer dan waard. We zien regelmatig de commercial op tv en dan wordt er vaak gevraagd wanneer we dat bezoek nog eens gaan herhalen… Ze hebben het dus duidelijk positief beleefd. Wel had één van onze teamleden wat moeite met de humor van Jeff Hess. Die heeft nu eenmaal een eigen stijl: je houdt ervan of niet. Los daarvan heeft iedereen alleen maar plezier gehad.’

En hoe ging de samenwerking met de organisatie vooraf en tijdens het event?
‘De boeking was erg makkelijk te regelen. Gewoon via de website een groepsboeking aanvragen, en na twee mailtjes was alles geregeld. Bij aankomst lagen de parkeerkaarten netjes voor ons klaar, zodat we de hele dag konden parkeren. Alles is dus gewoon prima verlopen.’

Zijn er ook kritiekpuntjes of tips die je de locatie wil meegeven?
‘Het enige puntje is dat we het af en toe ontzettend warm hadden. Maar we waren er nu eenmaal op een heel warme dag, dus daar is weinig tegen te beginnen. Maar voor zulke hete zomerdagen zou een extra briesje van een open raam of de airco wel lekker zijn.’

Zou je de locatie aanbevelen aan andere opdrachtgevers? En voor wat groepen / events is Tasty Comedy volgens jou geschikt?
‘Humor is voor iedereen leuk, jong en oud. Bij veel andere activiteiten merken we dat er altijd mensen zijn die het minder leuk vinden of zich minder op hun gemak voelen. Tasty Comedy is echt voor iedereen leuk. Ik denk dat het voor vrijwel elk bedrijf daarom een goede keuze is voor een ontspannen uitje waarbij iedereen het naar zijn zin heeft.’

Goed artikel?

Schrijf je in net als 37.359 andere professionals en ontvang wekelijks de beste artikelen!

Meer lezen in deze rubriek

Events nieuwsbrief

Goed artikel?

Schrijf je in net als 37.359 andere professionals en ontvang wekelijks de beste artikelen!