| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
03-06-2010 - » bureaus
Zomergevoel van Wolterinck Event DecorationAnne van Voorden en Martin van Hemert van Wolterinck Event Decoration zijn klaar voor de zomer. Zij laten zich komend seizoen inspireren door kleurtinten van water, lijnenspel van bladnerven en fascinerende kleuren van vlinders, dit vertaald naar verrassende bloemcombinaties in hun decoratiewerk.
Gratis zomerkaaarten Steeds weer terug gaan naar de bron; de natuur. Deze ideeën geven ze normaal gesproken vorm in decoraties voor alle denkbare evenementen, groot of klein. Maar nu hebben ze hun ideeën ook omgezet in een aantal prachtige afbeeldingen. Deze zijn te vinden op hun vernieuwde website: wolterinckeventdecoration.com. Bezoekers kunnen op deze site een set van vier GRATIS zomerkaarten van deze prachtige foto’s aanvragen om zo het zomergevoel van Wolterinck Event Decoration door te geven aan vrienden, familie en bekenden. Ideeën doorgeven
“Op ieder evenement geven wij onze ideeën door, in de vorm van decoraties. Nu doen we dat in de vorm van een gratis set zomerkaarten voor alle bezoekers van onze nieuwe site. We nodigen hierbij iedereen van harte uit om een kijkje te komen nemen,” aldus Martin van Hemert. Meer informatie over Wolterinck Event Decoration »
» meer bureausnieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|