| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
09-03-2009 - » samenwerkingsverband
Van Eeden evenementen exclusieve partner INCHVan Eeden evenementen heeft zich verbonden als exclusieve partner voor de te organiseren evenementen binnen INCH*. Deze vereniging voor afgestudeerden van erkende hotelscholen wil zich verder professionaliseren en een kwalitatief platform zijn binnen de doelgroep.
Wim Dupont, voorzitter INCH "De evenementen die door INCH georganiseerd worden genieten een steeds grotere belangstelling, het is dus van belang dat deze op professionele wijze ondersteund en begeleid worden".
Over de keuze voor Van Eeden Evenementen is hij duidelijk: “Diederick kent de club, heeft een goede reputatie èn is Hotello".
Diederick van Eeden, directeur van Van Eeden Evenementen: “Een nauwe samenwerking ligt voor de hand. Als Hotello heb ik een sterke band met de doelgroep. Hotello’s zitten overal in het bedrijfsleven en gunnen elkaar de handel, maar dan moeten ze wel weten wat je doet en waar je zit. Daarom zijn we partner geworden zijn bij INCH".
* De afkorting staat voor International Network Connecting Hotelschoolgraduates. De vereniging is in 1932 opgericht en stond de eerste 75 jaar bekend als V.O.L., afkorting voor Vereniging van Afgestudeerden van Erkende Hoge Hotelscholen.
» meer samenwerkingsverbandnieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|