| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
20-07-2010 - » nieuw op highprofile.weblog
Tamara Chaloulakos: Albron zingt meerstemmig voor Vierdaagse wandelaars
Tamara Chaloulakos is communicatiemanager bij Albron, en via haar krijgt High Profile altijd de leukste ins & outs van evenmeneten waar Albron toeleverancier of sponsor voor is. Zo blogde zij al eerder uit het Holland Heineken House in Vancouver en Beijing over de activiteiten van de cateraar. Deze keer zoekt ze het dichter bij huis en vertelt ze over de Nijmeegse Vierdaagse, waar Albron het eten en drinken verzorgt voor de 45.000 wandelaars.
Onze eigen insider! Voor het vierde jaar is zij aanwezig bij het gezelligste wandelevenement van Nederland: De Nijmeegse Vierdaagse. Ook nu deelt zij haar leuke ervaringen met ons, zoals 's nachts zien hoe Vierdaagse wandelaars worden toegezongen door Albron medewerkers! Lees snel haar blog op High Profile Weblog.
» meer nieuw op highprofile.weblognieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|