« vorige artikel | volgende artikel »

09-11-2009 - » prijzen  

Start nominaties Citymarketing Innovatie Awards 2010


Tot 1 december 2009 kunnen citymarketing-initiatieven worden genomineerd voor de Nederlandse Citymarketing Innovatie Awards 2010. Tijdens de Citymarketing Innovatiedag op 14 januari a.s. in Utrecht worden er prijzen toegekend aan organisaties of personen die zich op een innovatieve manier onderscheiden. Naast de Citymarketing Innovatie Award voor gerealiseerde initiatieven is er ook een Stimulerings Award voor plannen die het verdienen te worden uitgevoerd.

Nominaties
Voor de Citymarketing Innovatie Awards kunnen concepten, projecten, producten, diensten, toepassingen of vormen van samenwerking die een bijdrage leveren aan de promotie of vermarkting van een plaats, gemeente of regio, recent en vernieuwend zijn, concreet uitgevoerd (of uitvoerbaar) zijn en bruikbaar zijn voor anderen worden genomineerd. Zowel kleine als grote ondernemingen, overheden, non-profitorganisaties, kennis- en onderwijsinstellingen in Nederland als individuele personen kunnen worden genomineerd.

Uit de nominaties worden drie inzendingen genomineerd voor de finale. Uit deze finale-nominaties kiest de jury de uiteindelijke winnaars. Alle finale-nominaties worden gepresenteerd tijdens de Citymarketing Innovatiedag op 14 januari 2010 in Utrecht.

Jury
De jury onder leiding van VVD-voorzitter en waaremend burgemeester van Tilburg Ivo Opstelten zal uit de genomineerde initiatieven de winnaar van de Nationale Citymarketing Award kiezen. De jury wordt verder gevormd door Adjiedj Bakas (Trendwatcher), Loek Hermans (Voorzitter MKB Nederland), Erik van Zwam (Hoofdredacteur Binnenlands Bestuur), Robert Govers (Auteur 'Place Branding', KU Leuven) en Marcel Schonenberg (Directeur Beurs van Berlage).

Nomineren kan tot 1 december 2009
Op de hoogte van een innovatief product, betrokken bij een vernieuwend initiatief of een eigen plan dat het verdient om gezien te worden? Nominaties kunnen tot 1 december 2009 worden aangemeld via www.netwerkcitymarketing.nl/nominatie-formulier.html 
 


reageren? | doorsturen? « vorige artikel | volgende artikel »

» meer prijzennieuws

» reacties

Er zijn nog geen reacties.

» Plaats een reactie

Je moet inloggen om te kunnen reageren (registreren).

Gebruikersnaam
Wachtwoord

Reageer:
 
   

» Uniek voor de Zakelijke Markt


Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk.
Reserveer nu uw exclusieve arrangement »

» zoek in het nieuwsarchief

trefwoord
 

nieuwe EVENTS

Magazine over business events.

Voor een proefnummer, mail naar info@events.nl

» Nu in Events




» Nieuwsbrief ontvangen?

De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.

Meld uzelf aan voor de EventFlash.
aanmelden »
afmelden »

laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
voornaam: »
achternaam »
bedrijfsnaam  
functie  
e-mail adres »
soort » html text
aanmelden voor » EventFlash
events Evenementen.
 
e-mail adres »
afmelden voor » EventFlash
events Evenementen
 
events.nl is een onderdeel van High Profile Events bv