| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
31-08-2009 - » artiesten
Rieu begeeft zich op glad ijsAndré Rieu stond vorige week voor het eerst op het ijs met twee schaatsers van Holiday on Ice. De samenwerking tussen Holiday on Ice en André Rieu werd gevierd met champagne en taart. Holiday on Ice en André Rieu maakten 23 juli jongstleden bekend te gaan samenwerken.
Zestig schaatsers van Holiday on Ice zijn onderdeel van de concerten van Rieu op 5 en 6 september in de Amsterdam Arena. Het decor, een levensechte kopie van het Schönbrunn Paleis, is voorzien van twee L-vormige ijsbanen waarop de schaatsers hun choreografieën uitvoeren. André Rieu:‘Heerlijk om al even op het ijs te staan en de professionele schaatsers te ontmoeten. Het gaat weer een prachtige show worden in Amsterdam. Ik hoop in oktober ook naar de nieuwe show Spirit of the World te kunnen van Holiday on Ice.’ ‘We hebben de keuze voor de muziek definitief kunnen maken en de kostuums geselecteerd voor de optredens. Het wordt een heel mooi plaatje in de Arena’, aldus Sjoerd Unger, Country Manager Benelux & UK van Holiday on Ice.
» meer artiestennieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|