| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
11-01-2010 - » locaties » prijzen
Picnic wint Gouden GashouderPicnic Cross Media Week is uitgeroepen tot winnaar van de Gouden Gashouder, de prijs voor het meest inspirerende evenement in de Westergasfabriek te Amsterdam.
De jury schrijft: "Met het toekennen van de Gouden Gashouder waarderen we de organisatie voor de gedurfde en ongelooflijk vrolijke vormgeving, en bovenal voor de manier waarop Picnic ICT en duurzaamheid met elkaar weet te verbinden. Picnic past qua inhoud én inrichting perfect bij de Westergasfabriek; innovatief, avontuurlijk en verrassend; een inspiratiebron voor toekomstige gebruikers van de Gashouder." Meest inspirerend De Gouden Gashouder is een wisseltrofee, die de Westergasfabriek uitreikt aan de organisatie die het meest inspirerende evenement heeft neergezet in de Gashouder in het afgelopen kalenderjaar. De ronde gietijzeren Gashouder uit 1903 is één van de meest markante gebouwen van Amsterdam, en wordt internationaal gezien als een voorbeeld voor hergebruik van industrieel erfgoed. Met de jaarlijkse uitreiking van de Gouden Gashouder wil de Westergasfabriek creatief en innovatief gebruik van deze uitzonderlijke ruimte stimuleren. Het Holland Festival won vorig jaar als eerste de prijs. De Gouden Gashouder werd woensdagavond 6 januari, tijdens de nieuwjaarsborrel van de Westergasfabriek uitgereikt door Annet Lekkerkerker, zakelijk directeur van het Holland Festival, aan Annemarie van Asselen, sponsor en partnership director van Picnic Cross media Week. Verbluffend Picnic, het internationale cross media festival met meer dan 6500 bezoekers, richtte de Gashouder op een verbluffend originele manier in: met steigers en containers werd een tweede laag in de Gashouder gebouwd. De Gashouder werd omgetoverd tot de “Interactive Creative Capital”. Op Tot de vele hoogtepunten van PICNIC behoorden onder meer de bekendmaking van de winnaars van de Green Challenge en Mobile Clicks. Voor dit evenement werd tevens het complete pakket aan internetfaciliteiten van de Westergasfabriek uit de kast getrokken. Picnic was 1, op 2: Tommy Hilfiger, met de presentatie van de Europese seizoenscollectie, en op 3: de live show van 3FM Awards.
De jury bestaat uit
» meer locatiesnieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|