| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
Opening tentoonstelling RijkswaterstaatVan de reeks van evenementen die O is 4 voor Rijkswaterstaat tot en met 2010 mag organiseren, stond afgelopen maandag 19 januari 2009 de opening van de Tentoonstelling Hollandse Brug op het programma.
Het doel van het evenement was, naast de opening van de tentoonstelling, het bekendmaken van de drie winnaars van de ontwerpwedstrijd voor de uitbreiding van de Hollandse Brug. De opdracht voor deze wedstrijd was, om naast de geplande uitbreiding, de brug beter zichtbaar te maken door een ontwerp van blijvende esthetische waarde, dat zowel innovatief als duurzaam is. De genomineerden ontvingen hun prijs uit handen van de minister van Verkeer en Waterstaat, de heer Ir. Camiel Eurlings en mogen hun ontwerp verder gaan uitwerken. Zowel de tentoonstelling als de prijsuitreiking vonden plaats op het water, naast de Hollandse Brug, op de Ocean Diva. Een beeldverslag is hier te bekijken.
Foto: Santman van Staaden Architecten, ontwerp Koolzaad paneel 1
» meer exponieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » nieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|