| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
02-08-2010 - » locaties
Open Coffee Club reist door Groningen
Elke eerste woensdag van de maand wordt in Groningen de Open Coffee Club georganiseerd. Woensdag 1 september staat de koffie klaar in de Remonstrantse kerk.
Steeds een andere inspirerende locatie De bijeenkomsten worden maandelijks gehouden op een inspirerende locatie. De Open Coffee Club is bedoeld om inspiratie voor je werk op te doen, nieuwe mensen te leren kennen en ideeėn te delen. Vanaf 9.30 uur is iedereen welkom aan de Coehoornsingel. Kerkzaal en Japanse binnentuin Woensdag 1 september is de Open Coffee Club in de modern vormgegeven kerkzaal van de Remonstrantse kerk, en bij mooi weer ook in de Japans ingerichte binnentuin. Wie wil kan natuurlijk verder nog een kijkje in het gebouw -met de vele vergaderzalen- nemen. Meer informatie is te vinden op de website van Open Coffee Club Groningen.
» meer locatiesnieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|