| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
12-01-2009 - » mensen
Nieuwe aanwinst voor XcentiveDenise Mesman is als assistent projectmanager in dienst getreden bij het Haagse incentivebureau Xcentive, specialist in motivatieprogramma’s op maat voor reizen, events, meetings, congressen en campagnes.
Mesman heeft een HBO opleiding Media & Entertainment Management gevolgd. Ervaring heeft ze opgedaan met eventmanagement in de hotellerie in het buitenland. Mesman voelt zich thuis in de entertainmentwereld mede door de optredens tijdens haar intensieve danscarrière. De nieuwe assistente ondersteunt het team project- en accountteam van Xcentive en het maatschappelijke motivatieprogramma-concept Impaction met de ontwikkeling van motivatieprogramma’s. Collega Arianne Heij is recent benoemd tot medior consultant bij Xcentive. Heij was al werkzaam bij de incentivespecialist en haar taak bestaat uit het managen van operations en het onderhouden van klantcontacten. Op de foto: Denise Mesman
» meer mensennieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|