| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
05-01-2010 - » locaties
Hilvaria Studio's opent nieuw auditorium: KodakzaalSinds de opening in 2004 wordt voor de tweede keer een nieuwe ruimte aan het kunst- en conferentiecentrum Hilvaria Studio's toegevoegd: de Kodakzaal. De voormalige opnamestudio van de Relight Studio waar tot 1981 grootheden als Black Sabbath, Genesis, Herman Brood en Cat Stevens plaatopnamen maakten, is verbouwd tot een sfeervol auditorium en theater met een capaciteit van 160 riante zitplaatsen.
Gelegen op de grens van platteland en bosgebied in Hilvarenbeek biedt de Hilvaria Studio’s een fraaie combinatie van natuur en moderne architectuur en 'n eigenzinnige stijl. Bij de verbouwing van de studiozaal zijn opvallende bestaande elementen gecombineerd met hedendaagse vormgeving en techniek. Het oorspronkelijke loopbruggenstelsel is nog intact en kan opnieuw gebruikt worden voor belichting. Ook de karakteristieke staalconstructie, afkomstig van het Kodakpaviljoen op de Expo ’58 in Brussel is extra geaccentueerd.
Enorm fresco
De herkomst wordt in ere gehouden met de naam van de nieuwe zaal, Kodakzaal. De kunstenaar Jan van den Berg heeft een gigantisch fresco gemaakt dat de gehele lange zijde bestrijkt. De wand vormt samen met vier enorme kroonluchters, afkomstig van de Nederlandse Opera, een harmonieus geheel. De overzijde geeft uitzicht op de bosrijke omgeving.
De tribune is volledig inschuifbaar zodat de nieuwe theaterzaal ook uitstekend gebruikt kan worden voor feestelijke events of productpresentaties. De zaal biedt ook mogelijkheden om te gebruiken in combinatie met de andere ruimtes van de Hilvaria Studio’s.
» meer locatiesnieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » nieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|