« vorige artikel | volgende artikel »

30-08-2010 - » in de media  
GO Marketing realiseert drijvend zwembad in de Amstel

GO Marketing realiseert drijvend zwembad in de Amstel


GO Marketing heeft BadBuiten, het eerste drijvende zwembad van Nederland, in opdracht van Waternet binnen een periode van vijf maanden gerealiseerd. Vrijdag 27 augustus 2010 is dit unieke project geopend door wethouders Caroline Gehrels en Germaine Princen van gemeente Amsterdam. Initiatiefnemer is Waternet en de exploitatie is in handen van Stichting BadBuiten. GO Marketing is verantwoordelijk voor het idee, de conceptontwikkeling, de projectleiding en de coördinatie van de realisatie. Watercyclusbedrijf Waternet wil met dit bijzondere project het belang van schoon oppervlaktewater laten zien en haar klanten laten ervaren hoe het is om in de Amstel te zwemmen.

Het concept
GO Marketing bedacht het concept ‘zwemmen in de Amstel’ als ultieme beleving van water in Amsterdam. Schoon water lijkt vanzelfsprekend, maar dat is het niet. Met BadBuiten beschikt Waternet over een innovatief instrument om aandacht te vragen voor het belang van schoon water. BadBuiten is een nieuwe bijzondere ontmoetingsplek, waar je met je vrienden of familie kunt genieten van het water, het uitzicht, een drankje en diverse evenementen. De locatie biedt ook mogelijkheden om jeugdige doelgroepen te interesseren voor het belang van schoon water. Zo integreert Waternet het educatieconcept Waterfanaten met een bezoek aan Badbuiten. Door het zwembad open te stellen voor zwemlessen en zwemclinics wordt ook de maatschappelijke positie van Waternet onderstreept.
 
De realisatie: binnen vijf maanden
GO Marketing brengt mensen, bedrijven en merken in beweging. Zo ook met het concept van een drijvend en mobiel zwembad. Waternet was direct enthousiast. Na een gedegen haalbaarheidsonderzoek ging Waternet met GO Marketing deze uitdaging aan. GO Marketing realiseerde het eerste drijvende en mobiele zwembad van Nederland binnen vijf maanden in nauwe samenwerking met de opdrachtgever en verschillende partijen waaronder architecten en aannemers. Daarnaast moesten er tientallen verschillende vergunningen worden aangevraagd en was er intensief contact met vele afdelingen bij de gemeente Amsterdam en de provincie Noord-Holland. Ook was het bureau nauw betrokken bij de communicatiestrategie om BadBuiten te lanceren bij het publiek en verantwoordelijk voor de opening. De grote tijdsdruk, BadBuiten moest open met Sail, vergde veel van de inzet en flexibiliteit van alle betrokkenen.
 
Opening
BadBuiten is vrijdag 27 augustus officieel geopend. Open waterzwemster, zesvoudig wereldkampioene, Edith van Dijk is speciaal voor dit feestelijke moment de Amstel ingedoken en met de vlag van BadBuiten naar het zwembad gezwommen, welke door wethouder Carolien Gehrels omhoog werd gehesen. Wethouder Germaine Princen gaf samen met een groep van ongeduld wachtende kinderen het startsein voor de eerste duik. Een bad vol spetterende kinderen laat immers zien wat de ambitie achter BadBuiten is: in de toekomst overal in de stad schoon water voor iedereen.
 


reageren? | doorsturen? « vorige artikel | volgende artikel »

» meer in de medianieuws

» reacties

Er zijn nog geen reacties.

» Plaats een reactie

Je moet inloggen om te kunnen reageren (registreren).

Gebruikersnaam
Wachtwoord

Reageer:
 
   

» Uniek voor de Zakelijke Markt


Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk.
Reserveer nu uw exclusieve arrangement »

» zoek in het nieuwsarchief

trefwoord
 

nieuwe EVENTS

Magazine over business events.

Voor een proefnummer, mail naar info@events.nl

» Nu in Events




» Nieuwsbrief ontvangen?

De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.

Meld uzelf aan voor de EventFlash.
aanmelden »
afmelden »

laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
voornaam: »
achternaam »
bedrijfsnaam  
functie  
e-mail adres »
soort » html text
aanmelden voor » EventFlash
events Evenementen.
 
e-mail adres »
afmelden voor » EventFlash
events Evenementen
 
events.nl is een onderdeel van High Profile Events bv