| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
31-07-2009 - » locaties
Evenementen op de Creative Campus AlmereArtists & Events en MAC3PARK Businesscenters gaan samenwerken om evenementen op de Creative Campus Almere mogelijk te maken. De beide bedrijven hebben de intentie uitgesproken om de voormalige fabriekshal van Beiersdorf op bedrijventerrein De Vaart in Almere te gaan gebruiken voor het organiseren van beurzen, seminars en workshops in het hogere segment. Artists & Events het full service Artiest- en Evenementenbureau uit Almere gaat de organisatie van de evenementen op het Creative Campus opzetten en begeleiden. Daarbij richt de onderneming zich ondermeer op het leveren van de facilitaire ondersteuning variërend van licht, geluid, catering en beveiliging tot volledige standbouw. Artists & Events mikt op het hogere segment waarbinnen het dikwijls gaat om grotere organisaties en (bedrijfs)evenementen van hoge kwaliteit met hoge ambitieniveaus.
Evenementen Sterke speler “Wij zijn blij dat we met Creative Campus eigenaar MAC3PARK aan de slag kunnen om hoogwaardige evenementen naar Almere te halen”, zegt Tommy Ingenbleek van Artists & Events. “Wij zijn een sterke speler op de markt van besloten (bedrijfs)evenementen en hebben de afgelopen jaren bewezen grote en kleine evenementen tot een succes te kunnen maken. Wij richten ons daarbij op de totale organisatie en begeleiding, zodat opdrachtgevers er geen omkijken naar hebben en zich volledig kunnen richten op hun eigen kernactiviteiten.” Verbouwingen
De verbouwingen zijn momenteel in volle gang, echter blijft de historie gehandhaafd. De oude Nivea fabriek ondergaat een totale metarmafose echter blijft de industriele look het kenmerk van de beurshallen. De eerste beurzen staan inmiddels gepland voor medio november 2009. Informatie over de beurzen en het huren van de locatie gaat via Artists & Events. U kunt hiervoor contact opnemen met Tommy Ingenbleek via tommy@artists-events.nl
» meer locatiesnieuws
» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » » zoek in het nieuwsarchiefnieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|