| portaalsite over business events |
» nieuwsbrief » contact |
|
HOME | EVENT LEVERANCIERS | BEDRIJFSUITJES | |
» laatste nieuws» nieuws |
« vorige artikel | volgende artikel »
08-02-2012 - » arrangementen
Euro Hockey League KO16 naar Rotterdam
Op het complex van HC Rotterdam strijden tijdens het paasweekend van 6 tot en met 9 april de beste 16 teams van Europa om vier plaatsen in de grote finale in mei: EHL Final Four. De Euro Hockey League is alweer bezig aan het vijfde seizoen en is, in alle opzichten, uitgegroeid tot een innovatief topsportevenement.
Business Club
Tijdens de KO16 gaat de EHL Business Club van start. Sportmarketingbureau PRO SPORT, medeoprichter van het toernooi, biedt bedrijven de mogelijkheid aan om relaties te ontvangen tijdens het paasweekend in Rotterdam.
Topsport belevenis
Paul Meulemans namens PRO SPORT: ‘We zijn er trots op dat we dit seizoen van start gaan met de business club. We bieden bedrijven de gelegenheid om met hun relaties vier dagen topsport te beleven in een geweldige ambiance. Tijdens de EHL worden er naast de wedstrijden tal van activiteiten en clinics georganiseerd voor de jeugd.’
Ook voor zakelijke arrangementen rond EURO2012 en de Champions League finale in München, kun u contact opnemen met PRO SPORT.
» meer arrangementennieuws» reacties
Er zijn nog geen reacties.
» Plaats een reactie |
» Uniek voor de Zakelijke Markt![]() Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk. Reserveer nu uw exclusieve arrangement » nieuwe EVENTS» Nieuwsbrief ontvangen?
De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.
Meld uzelf aan voor de EventFlash. aanmelden » afmelden » laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
|