« vorige artikel | volgende artikel »

20-10-2011 - » bureaus  » concepten  

De Meidenfabriek presenteert beauty en brains

De Meidenfabriek presenteert beauty en brains

Tijdelijk extra sales-support kan elk bedrijf gebruiken. Bijvoorbeeld voor de presentatie van een nieuw product op een beurs, voor een perspresentatie of voor events in binnen- of buitenland. En dan het liefst met een professioneel, commercieel, hands on, ad rem verkooptalent met de looks van een model. Maar een die net zoveel verstand van zaken heeft als het vaste team. Kortom een ideale tijdelijke medewerker. Bij De Meidenfabriek hebben ze deze toppers.
 
Schoonheid met commercieel talent
De oprichters van De Meidenfabriek hebben veel ervaring in sales, training, coaching en retail-management. Door een breed scala aan tools lieten zij al menige businessmissie slagen. Onlangs boorden ze een nieuwe niche in de markt aan met hun nieuwe bedrijf De Meidenfabriek. De Meidenfabriek levert professionele modellen. Schoonheid dus, maar wel in combinatie met veel commercieel talent.
 
Selectief gescreend
De meiden van De Meidenfabriek zijn commerciële toppers met kennis van het bedrijf en het product. Ze maken volledig deel uit van het bedrijf waarvoor ze zijn ingehuurd. De dames worden zeer selectief gescreend op uiterlijk en professionele kennis en ervaring. Ze worden voortdurend getraind op verkooptechnieken en communicatieve vaardigheden. Dit wordt aangevuld met een uitgebreide producttraining voordat ze ergens aan de slag gaan. Zo gaan ze volledig deel uitmaken van het team en het bedrijf en ze kennen de usp’s van elk bedrijf of PMC.
 
Bekijk meer informatie op www.demeidenfabriek.nl.


reageren? | doorsturen? « vorige artikel | volgende artikel »

» meer bureausnieuws

» reacties

Er zijn nog geen reacties.

» Plaats een reactie

Je moet inloggen om te kunnen reageren (registreren).

Gebruikersnaam
Wachtwoord

Reageer:
 
   

» Uniek voor de Zakelijke Markt


Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk.
Reserveer nu uw exclusieve arrangement »

nieuwe EVENTS

Magazine over business events.

Voor een proefnummer, mail naar info@events.nl

» Nu in Events




» Nieuwsbrief ontvangen?

De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.

Meld uzelf aan voor de EventFlash.
aanmelden »
afmelden »

laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
voornaam: »
achternaam »
bedrijfsnaam  
functie  
e-mail adres »
soort » html text
aanmelden voor » EventFlash
events Evenementen.
 
e-mail adres »
afmelden voor » EventFlash
events Evenementen
 
events.nl is een onderdeel van High Profile Events bv