« vorige artikel | volgende artikel »

01-10-2009 - » prijzen  » expo  » jubileum  
Beste stand Woonbeurs 2009: Loods 5

Beste stand Woonbeurs 2009: Loods 5


Van de drie genomineerden is Loods 5 gisteravond tijdens het Woonaward Gala 2009 in de Lichtfabriek in Haarlem verkozen tot Beste Stand van de Woonbeurs 2009. "Loods 5 is een autoriteit in hun segment en dat blijkt ook in de stand. Alles klopt, van het oplettende personeel tot een in detail afgewerkte tassenfabriek," zo gaf de jury aan. De ‘Tassenfabriek’ van Loods 5 zorgde voor veel bekijks tussen alle andere woongerelateerde stands.

Hart van de doelgroep
"De woonbeurs is een uitstekend evenement om in direct contact te staan met het hart van de doelgroep. Iedereen op de beursvloer is met wonen bezig. Wij doen dat het hele jaar door en dit is een uitgelezen kans om net die mensen te bereiken die komend seizoen met hun huis en interieur aan de slag gaan," aldus commercieel manager Diederick Schnitger van Loods 5. De ‘Tassenfabriek’ is in twee weken tijd ontworpen en gebouwd. "De tassen zijn niet aan te slepen, er gaan letterlijk pallets per dag doorheen. Je ziet ze overal!"

Ontwerper
Het ontwerp is gemaakt door Mike Verhulsdonk. Hij heeft aan de basis gestaan van de look & feel van Loods 5 bij de start, inmiddels tien jaar geleden. Zo bleek ook nu weer een goede combinatie. “De tassenfabriek is zijn kindje. Wij hebben het echter met het hele team uitgevoerd. Deze award is dan ook een groot compliment voor de inzet van iedereen die heeft bijgedragen voor en tijdens de beurs.” geeft Schnitger aan.

Jubileum
Het tienjarig bestaan van Loods 5 wordt gevierd met diverse feestweken, waarbij de consument kan profiteren van vele aanbiedingen.


reageren? | doorsturen? « vorige artikel | volgende artikel »

» meer prijzennieuws

» reacties

Er zijn nog geen reacties.

» Plaats een reactie

Je moet inloggen om te kunnen reageren (registreren).

Gebruikersnaam
Wachtwoord

Reageer:
 
   

» Uniek voor de Zakelijke Markt


Vanaf mei 2012 opera in en op de vijver van Paleis Soestdijk.
Reserveer nu uw exclusieve arrangement »

» zoek in het nieuwsarchief

trefwoord
 

nieuwe EVENTS

Magazine over business events.

Voor een proefnummer, mail naar info@events.nl

» Nu in Events




» Nieuwsbrief ontvangen?

De wekelijkse EventFlash van High Profile Events over de evenementenbranche.

Meld uzelf aan voor de EventFlash.
aanmelden »
afmelden »

laatste EventFlash »
Vul hieronder uw gegevens in en meldt u aan voor onze nieuwsbrief.
voornaam: »
achternaam »
bedrijfsnaam  
functie  
e-mail adres »
soort » html text
aanmelden voor » EventFlash
events Evenementen.
 
e-mail adres »
afmelden voor » EventFlash
events Evenementen
 
events.nl is een onderdeel van High Profile Events bv